O Nas

Celem klubu sportowego Fight House Nowy Sącz jest budowa najlepszej i najefektywniejszej bazy treningowej, co za tym idzie, uzyskiwanie jak najlepszych wyników sportowych każdego członka klubu! Zajęcia prowadzone są przez pasjonatów i profesjonlaistów w swojej branży- co gwarantuje wysoki standard.

Jako jedyny klub w regionie kompleksowo przygotujemy i starujemy w zawodach we wszystkcih kategoriach wiekowych tj. dzieci, kadet młodszy, kadet starszy, junior młodszy, junior starszy, młodzieżowiec, senior, weteran. Trzeba również zaznaczyć iż mamy medalistów Mistrzostw Polski i reprezentantów w kadrze narodowej w kazdej grupie wiekowej!

Ze względu na zróżnicowanie zajęć i podział na grupy, każdy znajdzie odpowiedź na swoje oczekiwania i potrzeby. Zarówno osoby chcące rozpocząć przygodę ze sportami walki jedynie dla poprawy kondycji, warunków fizycznych i nauki samoobrony, jak i Ci którzy chcą zmierzyć się na ringu i porównać swoje umiejętności z innymi zawodnikami z Polski i ze świata.

Rafał Dudek

Założycielem klubu jest utytułowany nowosądecki zawodnik – Rafał Dudek, który trenuje od 2003 roku.

Jego największe sukcesy i trofea:

 

✓ Zawodowy Mistrz Świata WAKO PRO (TRYNIDAD TOBAGO)

✓ Brązowy medalista Mistrzostw Europy (TURCJA)

✓ Zawodowy i amatorski Mistrz Polski

✓ Półfinalista ENFUSION REALITY SHOW (TAJLANDIA)

✓ Walczący dla największych organiazacji naświecie : IT’S SHOWTIME, ENFUSION, SHOOTBOXING JAPAN, UNITED FIGHTING LEAGUE, SUPERKOMABT, KING OF KINGS

 

 

 

Głowny trener swoje umiejetnosći szkoli pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce. Ale największy rozgłos i uznanie przyniosła mu współpraca z legendarnym Mike’s Gym – gdzie w 2009r. został wciągnięty na listę jego zawodników. Wiedzę i umiejętności poznane w Holandii, skutecznie przekazuje swoim podopiecznym!

Historia

Klub rozpoczął swoją działalnośc 2 grudnia 2013 roku na hali przu ulicy Kolejowej 27- i stąd początkowa nazwa – FIGHT HOUSE 27. Obecnie oficjalnie używa się Fight House. W 2015 roku zmieniliśmy lokalizację i siedziba klubu została przeniesiona na ul Szwedzką 4 (ścisłe centrum miasta), znacznie poprawiając wygląd i komfort sali treningowej! Nowa lokalizacja otworzyła nam nowe mozliwośći. Posiadając dwie sale treningowe mogliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom członków klubu i oprócz kick boxingu otworzyliśmy nowe sekcje!

  • BJJ (BRAZYLIJSKIE JIU JITSU)
  • CROSS TRENING
  • FIT KICK DLA KOBIET
  • BOKS
  • MUAY THAI (BOKS TAJSKI)
  • GRUPA WETERANÓW 30+

Od początku priorytetem była dla nas wykwalifikowana kadra. Cieszy nas fakt, iż możemy pochwalić się prawdziwymi specjalistami. Trenerzy wciąż podnoszą swoje umiejętności, co przekłada się na sportowe wyniki naszych podopiecznych. Oprócz zajęć skupiających się na technice sportów walki, dodaliśmy treningi funkcjonalne, poprawiające motorykę, wytrzymałość i przede wszystkim siłę. Wyposażona w profesjonalny sprzęt sala do cross treningu (brama, kettle, sztangi, liny, ciężary) zostaje do dyspozycji wszystkich klubowiczów zarówno podczas zorganizowanych zajęć, jak i też do treningów indywidualnych.

Na szczególną uwagę zasługuje grupa zawodników. Ważne jest, iż nie jesteśmy klubem jednego trenera, czy jednego zawodnika. Staramy się pomóc w sportowej karierze wszystkim podopiecznym.

Możemy pochwalić się naszymi wspólnymi sukcesami, jakimi są zdobyte medale na największych światowych turniejach sportów walki – Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, kilka tytułów Mistrzostw Polski, oraz udziałem na największych galach zawodowych w Polsce, jak FEN i DSF Kickboxing Challenge – gdzie już kilkoro naszych fighterów miało okazję pokazać się szerszej publiczności podczas walk transmitowanych na żywo.

W Fight House, przygodę ze sportami walki można zacząć od najmłodszych lat i rozwijać swoje umiejętności aż do seniora. Poza bardzo licznymi grupami w każdej kategorii wiekowej, współpracujemy z innymi klubami z kraju i z zagranicy, wymieniając się doświadczeniami oraz organizując wspólne treningi i sparingi. .

Partnerzy