Jak zacząć?

Zastanawiasz się czy sztuki walki są dla Ciebie?

Każda osoba która chce rozpocząć treningi w naszym klubie, a nie miała wcześniej kontaktu ze sportami walki, powinna przyjść na grupę początkująca, której zajęcia odbywają się codziennie o godzinie 18.
Na początek nie potrzebujemy nic poza wygodnym strojem sportowym który nie krępuje naszych ruchów.

Zajęcia rozpoczynają się od wspólnej rozgrzewki, ćwiczeń ogólnorozwojowych, po czym następuje trening właściwy – w zależności od wybranych zajęć. Nowe osoby z jednym z trenerów idą przed lustro uczyć się podstaw i techniki ciosów oraz kopnięć. Reszta, która ma już tą część za sobą zakłada sprzęt (rękawice, ochraniacze) i ćwiczy w grupie konkretne akcje.

Prowadzimy podział zarówno na wiek, jak i na stopień zaawansowania. Ktoś kto wcześniej już trenował kickboxing może przyjść na grupę średnio zaawansowaną, lub zawodniczą. Zajęcia dla dzieci prowadzone są oddzielnie. Można też wybrać zajęcia 30+ (z których chętnie korzystają rodzice naszych młodszych adeptów), lub też zajęcia dedykowane kobietom (mamy dwie takie grupy). Po kilku treningach można zaopatrzyć się w swój sprzęt i kontynuuje się naukę na grupie.

Wszystkie pytania czy wątpliwości z pewnością rozwieje trener który jest do dyspozycji przed rozpoczęciem zajęć.

Jeżeli chcesz się zapisać, a nie jesteś pełnoletnią osobą, prosimy o pobranie, wydrukowanie i wypełnienie zgody przez rodziców.

100%

Gwarantowanej satysfakcji

5 Minut

Tyle trwają formalności podczas zapisów

6 LAT

Istniejemy dla Ciebie